Czym jest e-uczeń?

Czym jest e-uczeń?

Słyszałem ostatnio od znajomego o korepetycjach online z matematyki. Czy macie doświadczenie z takim systemem nauki i czy możecie polecić wartościowe rozwiązania osobie z klasy maturalnej?

ZPL33

Posty: 17

 
Jak chcesz mieć profesjonalne korepetycje i nie płacić ogromnych pieniędzy to wybierz interaktywny model nauki z e-uczniem. Wejdź sobie na stronę www.e-math.pl. Możesz uczyć się tylko działów, z którymi masz zaległości. Ja wykupiłem z kumplem i rozwiązujemy razem zadania. Wychodzi tanio i w fajnej atmosferze, przed kompem, gra muzyczka, większy luz ;)

Klaudi

Posty: 27

 
Ja nie lubię uczyć się z zeszytów, preferuję edukację przez internet. Z tego co widzę nauka online przewyższa a wielu przypadkach naukę stacjonarną. Uczysz się we własnym domu, w idealnych warunkach, a to ma duży wpływ na motywację.

zooazool

Posty: 17

 
E-uczeń to moim zdaniem najbardziej efektywna nauka matmy. Wyglądem przypomina egzamin maturalny, więc minimalizujesz stres. Zadania robisz i zapisujesz na kompie, wszystko bardziej czytelne. Animacje mówią więcej od wyjaśnień nauczyciela. Tylko ze stronką www.e-math.pl przygotowywałem się do matury i wynik z podstawowej to 79%, a z rozszerzonej 75%. Nigdy nie wierzyłem, że mogę być dobry z matmy. Szczerze polecam. Interaktywność jest tania i nie ma ograniczeń.

xirgan

Posty: 19

 
Sporo osób boi się interaktywnej nauki, ale po pierwsze to dzięki niej wyrabiasz systematyczność, robisz co chcesz i kiedy chcesz. Mi się nie uśmiecha płacić komuś 100 zł/1h. A tobie?

Reg00

Posty: 29

 
U mnie sami nauczyciele z rodzicami postawili w klasie tablicę interaktywną i kazali wszystkim wykupić abonament interaktywnych lekcji, e-ucznia. Pół godziny dziennie robię zadanka, zamiast pracy domowej i jest o wiele przyjemniej.

Demi45P

Posty: 23

 
Teraz już nauczyciel nie jest potrzeby do nauki. Wystarczą moduły interaktywne. Ty wybierasz czas i miejsce edukacji. Po co bulić tyle za zwykłe korepetycje, skoro masz to samo, a nawet więcej w modelu e-learningu?

Torbunie24

Posty: 38

 
E-learning polecam, żeby przygotować się do matmy. Poszukaj sobie metod interaktywnej nauki, ze sprawdzaniem błędów i wszystkimi działami w jednym miejscu. Będziesz miał wszystkie notatki online, bez problemu do nich wrócisz. Ja noszę na zajęcia notebooka i jestem na bieżąco.

Ichigo

Posty: 15

 
Ja nie mogłem ustawić nigdy właściwych godzin z korepetytorem. Dla mnie najlepszy czas nauki to np. godzina 21:00-22:00. Wtedy mam maks skupienie. Kiedyś trafiłem na demko programu e-uczeń ze strony www.e-math.pl. Wykupiłem dostęp do zbiorów ćwiczeń, gdzie nie mogłem skumać o co chodzi. Teraz nadrabiam wszystkie działy krok po kroku. Rok temu maturę próbną zdałem na 45%, a po testach z tym programikiem mam wynik podchodzący pod 90%, a wcale jakimś orłem nie jestem.

Kasiulak23

Posty: 38

 
Ja polecam ci gorąco program do interaktywnej nauki matematyki e-uczeń. Nie potrzeba nauczyciela, żeby zrozumieć zadanie. Aplikacja jest tak skonstruowana, że pomaga ci w sytuacjach problematycznych, od razu wiesz o co chodzi, masz błędny natychmiast poprawione. Moim zdaniem nie ma sensu chodzić na drogie korepetycje, skoro masz www.e-math.pl dostępne, kiedy i gdzie chcesz.

taxi22

Posty: 22