komora normobaryczna, poszukuję!

komora normobaryczna, poszukuję!

Zastanawiam się nad tlenoterapią. Myślicie, że jest możliwe dotlenienie komórek w całym naszym organizmie?

wieszdo87

Posty: 1

 
Moja żona korzystała z tlenoterapii i jest bardzo zadowolona. W takiej komorze normobarycznej można odmłodzić swój organizm. Nawet można podobno żyć dłużej.

olidaks

Posty: 2

 
Na takie zabiegi trzeba się będzie zapisywać u specjalistów. Tylko wtedy wszystko będzie ustawione w prawidłowy sposób. Nam chodzi o skuteczność i bezpieczeństwo w jednym.

Nikusinski23

Posty: 16

 
Korzystałem z takich zabiegów i jestem bardzo zadowolony. Człowiek czuje się o wiele lepiej po takim dotlenieniu całego organizmu. Mnie to pomogło, ale czy na wszystkich działa tak samo to nie wiem? Na pewno trzeba wypróbować tego na sobie, aby się przekonać.

Lupusx

Posty: 4

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest niesłychanie pomogła. Czuła się o sporo lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, zatem takie zabiegi są niesłychanie potrzebne i przynoszą najlepsze efekty.

Eksperttt45

Posty: 7

 
Zabiegi tlenoterapii można mieć tutaj https://normobaria.net.pl. Byłem tam i naprawdę czułem się wspaniale, dlatego innym też polecam. Było warto się nim poddać.

usek

Posty: 42

 
Terapia tlenem jest znana od dawna i przynosi naprawdę bardzo dobre efekty. Na pewno warto się tym zainteresować, ale wszystkie zabiegi, jakie są przeprowadzane powinny być pod okiem osób z bardzo dużym doświadczeniem.

Iunae_Milt

Posty: 9