sesja noworodkowa w Szczecinie, znacie kogoś ?

sesja noworodkowa w Szczecinie, znacie kogoś ?

Znacie profesjonalnego fotografa, który wykonuje sesje ciążowe w Szczecinie? Chodzi mi o kogoś, kto ma odpowiednie uprawnienia i szkolenia do takich zdjęć?

Augustynnn

Posty: 1

 
Wybór odpowiedniego fotografa jest bardzo ważny i nie można o tym zapominać. To powinna być osoba, która ma bardzo duże doświadczenie. W ten sposób wie jak ustawić maluchy i całą rodzinę. Powstaną wtedy bardzo oryginalne i niepowtarzalne zdjęcia.

Mord

Posty: 26

 
My mamy super zdjęcia naszego malucha, ale znajomi chcieli zaoszczędzić pieniądze i mają po prostu zwykłą sesję w studiu. Mnie się osobiście to nie podoba i wolę mieć coś lepszego.

himmmu78

Posty: 3

 
Fotografów od sesji dla rodzin jest niesłychanie mnóstwo. Tylko, iż nie każdy zna się na tym, co ma robić. Nie wystarczy tylko mieć aparat i robić zdjęcia. Ktoś może robić super zdjęcia ślubne, ale już noworodkowe nie wyjdą mu najlepiej. To, wobec tego trzeba będzie zgłosić się do kogoś, kto rzeczywiście ma to, czego poszukujemy dla siebie.

Booss23

Posty: 3

 
Każdy inaczej patrzy na zdjęcia. Zawsze jest tak, że te nasze są we wszystkim najlepsze. Innym nie muszą się już podobać. To oznacza, że skupiamy się na tym, co nam się podoba i wtedy zamawiamy jakieś oryginalne zdjęcia dla rodziny.

bartek33

Posty: 13

 
Mnie się zawsze podobały takie oryginalne sesje, lecz nie było mi dane na taką się zgłosić, a szkoda, bo na pewno byłaby to dla nas bardzo ciekawa i szczególna pamiątka.

Iwona3

Posty: 2

 
Zdjęcia to super pomysł dla całej rodziny. Mnie się bardzo podobają i chyba zgłoszę się do fotografa, który mi pomoże. Mam aparat, ale to nigdy nie wychodzą takie same zdjęcia jak te od kogoś, kto jest stu procentowym profesjonalistą.

Lupusx

Posty: 14

 
U nas była robiona sesja roczkowa w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Maluch dał radę i wszystko przebiegło tak jak trzeba. Pani miała właściwe podejście do dzieci, a to jest faktycznie bardzo ważne w tym zawodzie. Tylko wówczas wykona się takie ujęcia, z których każdy będzie zadowolony. Polecam postawić na profesjonalizm.

Pendrzec

Posty: 33

 
Mnie się zawsze podobały sesje ciążowe w Szczecinie, ale niestety ciąże przeszłam bardzo ciężko i nie było nawet, kiedy takich super zdjęć wykonać. Może za drugim razem będzie już o wiele lepiej i wtedy na pewno od razu wybiorę się do profesjonalnego fotografa.

adus56

Posty: 6

 
Dla szukających sesji kobiecych w Szczecinie polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/kobiece. Tutaj możecie wybrać sobie różne pakiety, które będą Wam odpowiadały pod względem ilości zdjęć jak i ceny. Mam już dużo sesji za sobą z tym fotografem i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach wszystkim chętnym.

Dziadek

Posty: 8