Vhs na dvd, kogo polecacie

Vhs na dvd, kogo polecacie

Dzień dobry. Kto prowadzi przegrywanie vhs na dvd? Czy to w ogóle dobry pomysł. Czy taki film będzie porządnej jakości jeśli się mu zmieni rodzaj zapisu?

Ticket2Hell

Posty: 23

 
Witam. Odważni panowie świat do was należy a wasze żony będą dumne. Ja tak zrobiłem lata temu i mimo iż nagrywałem na kasetę vhs aktualnie mogę oglądać film na dvd dzięki temu iż kliknąłem na link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i mam wspaniałą pamiątkę na dzień dzisiejszy.

zakk87

Posty: 13

 
Cześć. Chyba na porządne forum trafiłem bowiem właśnie ma kłopot ze starym nagranym filmem. Żąda go odtworzyć i nie mam po prostu na czym. Lata temu wyrzuciłem video bowiem myślałem że już nie będę z niego w ogóle korzystał a tu taka niespodzianka. Na poddaszu wygrzebałem stary film z chrzcin mojego dziecka.
Dziecko ma za miesiąc osiemnastkę i chciałem w prezencie mu go ofiarować. Pomocy !!!

kaptur2

Posty: 34

 
Dzień dobry.

U każdego z nas chyba pojawia się problem gdy chce się obdarować bliską osobę czymś wyjątkowym. Takie są czasy że każdy ma wszystko. No i dobrze że każdy ma równy dostęp do wielu rzeczy, tylko czemu później jest tyle problemów z wymyśleniem prezentu.

repta32

Posty: 15

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to naprawdę robić bardzo rozważnie. Nie można byle komu powierzyć tak ważnych spraw.

dspk666

Posty: 23

 
Dzień dobry.

U każdego z nas chyba pojawia się problem gdy chce się obdarować bliską osobę czymś szczególnym. Takie są czasy iż każdy ma wszystko. No i dobrze iż każdy ma równy dostęp do mnóstwo rzeczy, tylko czemu później jest tyle kłopotów z wymyśleniem prezentu.

Jacuś

Posty: 53

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona ponieważ odnalazłam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się że odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa albowiem przecież aktualnie to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

uiids

Posty: 49

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali ale są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży problem?

EEror123

Posty: 33

 
Cześć. Nie wiem co napisać na ten poprzedni wpis albowiem mnie zamurowało. Oj musiał pan szaleć w młodości… może lepiej żeby dzieci nie oglądały szaleństw ojca. Mi się bardzo fajnie ogląda filmy z przeszłości ale zwyczajnie robię to osobami z którymi je nagrywałem. Robimy to po to żeby odświeżyć wspomnienia i po nic więcej.

Robuś

Posty: 18