wideorejestrator

wideorejestrator

Hej, może macie jakieś oświadczenie z marką Xblitz od KGTrade? Zastanawiam się nad kupieniem wideorejestratora i tak czytałem o tych urządzeniach i zastanawiam się czy w praktyce faktycznie się tak dobrze jak opisują je w sieci. Jeśli ktoś z Was korzystał z tej marki to ewentualnie możecie coś podpowiedzieć czy warto się zdecydować na te rejestratory czy ewentualnie jakąś inną firmę możecie polecić?

agdb1301

Posty: 1

 
Myślę, że jeśli chodzi o dobrze funkcjonujący wideorejestrator to na markę Xblitz - https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/wideorejestratory/xblitz będzie można liczyć. U mnie model GO SE fajnie się sprawdza. Ogólnie model nie jest zbyt duży, urządzenie funkcjonuje na wysokim poziomie, nagrywanie w FH. Jeśli szukasz kamery, która będzie w dobrej cenie a jednocześnie będzie się w praktyce dobrze sprawdzać to można na ten model liczyć. Ale ogólnie XBlitz ma sporo tych urządzeń więc coś tam pewnie się wybierze.

Cronxxx

Posty: 2

 
Często można w sieci wiele filmików obejrzeć z rejestratorów i tym samym przekonać się, że warto taki sprzęt mieć, bo dzięki niemu będzie się miało dla siebie zabezpieczenie. Jak coś się wydarzy na drodze to będziesz miał filmik, możesz zablokować jego nadpisanie i czasami też łatwiej będzie coś udowodnić, gdy np. sprawca wypadku nie będzie chciał się do tego przyznać. Warto na pewno takie kwestie również mieć na uwadze.

mamarek

Posty: 29

 
Moim zdaniem jeśli będziesz szukał dobrego rejestratora to staraj się wybierać coś przynajmniej z Full HD, ewentualnie będzie także można myśleć o różnych sprzętach, które są dostępne z 4K, choć takie urządzenia będą już droższe. Natomiast w zależności od tego co klient potrzebuje trzeba takiego rejestratora szukać. Jeśli ktoś dużo jeździ w nocy to wtedy warto wybierać rejestrator, który po zmroku będzie sobie dobrze radził.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o sprzęty do rejestrowania jazdy to rynek zalany jest różnorakimi produktami, natomiast każdy będzie mógł coś sensownego dla siebie wybrać z tych różnych sprzętów. Jak będziesz się chciał zdecydować na rejestrator z GPS to warto będzie sprawdzić jak ten sprzęt jest wykonany, jak użytkownicy oceniają, jak duża jest pamięć w takim urządzeniu, ponieważ od tego będzie również zależeć jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o ilość zapisanych tras.

szmitt56

Posty: 5

 
Faktycznie te kamerki, które mają dołączoną kamerę także na tył samochodu fajnie się sprawdzają i warto się będzie zdecydować na ich zakup. Sprzęty na dobrym poziomie będą miały Full Hd, ale wydaje mi się, że też już można spotkać takie propozycje, gdzie się również 4K pojawia, ale te kamery też już są sporo droższe więc musisz ten wybór także uzależnić od tego ile na taki sprzęt będziesz chciał przeznaczyć decydując się na zakup.

Limeczer45

Posty: 22