biuro tłumaczeń angielskiego wrocław, polecicie ?

biuro tłumaczeń angielskiego wrocław, polecicie ?

Szukam biura, które zajmuje się tłumaczeniami w Warszawie. Jeśli znacie, korzystaliście i możecie polecić, piszcie.

Joe

Posty: 2

 
Mnie też przydałoby się jakieś rzetelne biuro tłumaczeń najlepiej we Wrocławiu. Niejednokrotnie potrzebuję na prędko znaleźć tłumacza i wówczas mam problem :)

wigry00

Posty: 4

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, że za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, ale zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

Yuri20

Posty: 14

 
A co w sprawie jakości tłumaczeń? Potrzebuję przetłumaczyć sporą ilość dość znaczących dokumentów, dlatego pewnie będzie mi niezbędny tłumacz przysięgły. Nie chcę natknąć się na biuro tłumaczeń we Wrocławiu, jakie tylko reklamuje się, że jest doświadczone.

Acclaim

Posty: 5

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu warto powierzyć ważne dokumenty, o cenach, itd. Warto skorzystać z możliwości, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Obecnie też szukam rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

TomekK

Posty: 8

 
Gdy muszę na szybko przetłumaczyć jakieś materiały, to zawsze korzystam z pomocy tego biura tłumaczeń we Wrocławiu https://erin.pl. Polecam, ponieważ nigdy się nie zawiodłem. Co do jakości – nie mam żadnych zastrzeżeń. Ceny przystępne.

Klarka34

Posty: 17

 
Szkoda, że tłumaczenia we Wrocławiu są tak drogie. Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z jakimś biurem, bo może wtedy byłoby nieco taniej. Prowadzę firmę i bardzo często potrzebuję kogoś ze znajomością języków europejskich. Będę śledzić wątek. Może coś się w końcu znajdzie.

PucH2

Posty: 15

 
Potrzebuję znaleźć naprawdę rzetelne tłumaczenia z angielskiego na polski. Dobrze, gdyby biuro działało w Warszawie, ale w dobie internetu nie jest to koniecznością. Tyle, że wolałbym spotkać się tak normalnie i przedstawić swoje oczekiwania. Jak coś, czekam. Pozdrawiam.

Iwona3

Posty: 4

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś profesjonalne biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

Acclaim

Posty: 11