baza katalogow, szukam

baza katalogow, szukam

Czy waszym zdaniem korzystanie z baz katalogów ma faktycznie sens i naprawdę jest korzystne z uwagi na pozycjonowanie?

Złoty

Posty: 3

 
Moim zdaniem dobrze wybrana baza katalogów bardzo mocno wspomaga pozycjonowanie. Najlepiej umieszczać linki tylko i wyłącznie w najlepszych katalogach.

Lupusx

Posty: 9

 
Jeżeli szukasz najlepszego spisu katalogów to polecam Ci serwis: http://katalogi.computerbest.pl. Uważam, że zawiera on bardzo wartościowe katalogi, z których warto skorzystać.

Domnik

Posty: 15

 
Moim zdaniem najlepiej list katalogów poszukać na najbardziej renomowanych stronach. Na takich można odszukać albowiem sporo wartościowych informacji na temat konkretnych katalogów, jakie pomogą w wybraniu tych najbardziej odpowiadających potrzebom.

Acclaim

Posty: 12

 
Jeżeli specjalizujesz się w pozycjonowaniu to lista katalogów powinna być dla Ciebie podstawowym narzędziem. Dzięki niej możesz poznać witryny, na których warto umieścić linki do strony. Dzięki temu będziesz w stanie przede wszystkim podnieść jej pozycję w wynikach wyszukiwania co ma naprawdę ogromne znaczenie i naprawdę warto wybrać takie działanie.

propek1

Posty: 5

 
Uważam, że bazy katalogów mają rzeczywiście dużą wartość i warto w nich umieszczać konkretne strony internetowe. W ten sposób można podnieść ich pozycję w wyszukiwarce.

saradonin

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o bazy katalogów to sam z nich korzystam jako pozycjoner i uważam, że faktycznie należałoby się nimi zainteresować. Moim zdaniem w ten sposób można zdobyć dużą wiedzę na temat miejsc, w jakich można umieścić linki do stron, jakie podniosą ją w wynikach wyszukiwania.

Fanatyk

Posty: 7