kredyt frankowy Śląsk

kredyt frankowy Śląsk

Szukam prawników, którzy zajmują się na Śląsku sprawami kredytów frankowych. Chce taką sprawę zacząć, ale tak sobie myślę, że w starciu z bankiem raczej jestem przegrany więc szukam kogoś kto zajmuje się prowadzeniem takich spraw i faktycznie ma na tym polu doświadczenie, będzie można na jego pomoc liczyć. Jeśli ma ktoś za sobą taką sprawę i może mi podpowiedzieć to będę wdzięczny.

Yhajuse

Posty: 1

 
Raczej orzecznictwo działa na korzyść tych, którzy chcą sprawę zaczynać, ale to też pod warunkiem, ze wyciągnie się w pozwie te rzeczy, które są dla tej sprawy kluczowe, a to wcale nie będzie takie proste. Jak dla mnie samemu nie ma się co za to brać, bo tylko można wtopić taką sprawę. Raczej szukanie specjalisty, prawnika który kompleksowo od A do Z będzie mógł taką sprawę poprowadzić i to zrobi w odpowiedni sposób.

weryl77

Posty: 6

 
Myślę, że z dobrym prawnikiem będziesz w stanie wygrać taką sprawę, natomiast jak dla mnie tez nie ma sensu się w to samemu ładować, bo banki jeszcze ostatnimi siłami się bronią, mimo że TSUE orzeka na ich niekorzyść. Natomiast samemu można dać się wpuścić w maliny i poprowadzić sprawę tak, że zamiast wygrać to się przegra i będzie trzeba płacić bankowi. Adwokat z doświadczeniem w sprawach frankowych powinien sobie z taką sprawą dobrze poradzić.

figo

Posty: 3

 
Pamiętaj, że jeśli chodzi o sprawy frankowe to tematyka faktycznie staje się obecnie popularna i wiele się na tym polu dzieje, ale jednocześnie trzeba tez mieć kogoś kto będzie znał się na tym bardzo dobrze i będzie w stanie taką sprawę poprowadzić odpowiednio. Nie jest to łatwe bo przepisy są zawiłe, umowy kredytowe różnią się mocno między sobą i ta analiza dokumentów jest tutaj kluczem do sukcesu i zastosowania odpowiedniej strategii w walce z bankiem.

Nikuś23

Posty: 8

 
Zdecydowanie szukanie dobrego prawnika będzie bardzo ważne, ponieważ doświadczenie w branży jest bardzo istotne, a przy tym bardzo ważne będzie również to, by w sprawie umieć wyciągnąć to co będzie kluczowe do jej pozytywnego rozstrzygnięcia. Jak prawnik się w tym specjalizuje to na pewno będzie mu łatwiej się tym zająć i poprowadzić to właściwie.

@_yyy111

Posty: 6

 
Z mojej strony potwierdzam, że Panowie Mecenasi Grabek i Karolczyk to będzie doskonały wybór do sprawy frankowej. Wielkie doświadczenie po ich stronie, profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt, dzięki czemu jest szansa na wypracowanie takiego poziomu współpracy, z którego faktycznie będziemy zadowoleni, a wyrok ostatecznie będzie pozytywny i umowa będzie unieważniona, albo kredyt przewalutowany.

Marko

Posty: 18

 
Wydaje mi się, zę większość kancelarii, które się tym zajmują na początku w ogóle będzie analizować taką umowę i robią to bardzo często za darmo więc będzie okazja do tego, by wypracować z nimi pozytywne rozstrzygnięcie, a jeśli w ogóle sprawa nie będzie miała podstaw do prowadzenia to kancelaria na samym początku to będzie w stanie określić po analizie umowy, ale tutaj właśnie to doświadczenie prawników będzie miało kluczowe znaczenie dla współpracy.

ewa

Posty: 10

 
Niewątpliwie jeśli chodzi o prawników, którzy zajmują się frankami to rozwija się ten rynek usług, ale też trzeba być ostrożnym, bo można się mocno przejechać na tych prawnikach, którzy się reklamują jako specjaliści, a w rzeczywistości zajmują się tym bardzo krótko. Tak można łatwo sprawę przegrać, nawet taką, która jest spokojnie do wygrania. Więc staraj się szukać prawnika, który będzie w stanie tą sprawę poprowadzić profesjonalnie i będzie wiadomo, że się na tym zna.

bruklin187

Posty: 7

 
Mimo orzeczeń TSUE to ciągle jednak banki się w sądach bronią więc tutaj staraj się jednak poszukać kancelarii, która będzie za tą sprawę odpowiadała. To jednak kwestia, która ma bardzo duże znaczenie i może mieć wpływ na rozstrzygnięcie więc warto będzie szukać kogoś kto będzie w stanie taką sprawę kompleksowo poprowadzić, podejście do tego profesjonalnie i będzie wiadomo, że sukces w sprawie będzie do osiągnięcia.

namok

Posty: 10