wynajęcie mieszkania Warszawa

wynajęcie mieszkania Warszawa

Szukam dla siebie mieszkania na wynajem i zastanawiam się po jaką ewentualnie ofertę warto sięgnąć. Czy szukać coś na własną rękę czy próbować przez biuro nieruchomości. Jeśli coś możecie mi ewentualnie pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i na co konkretnie można liczyć, czy ewentualnie w przypadku biura nieruchomości uda się uzyskać jakąś pomoc, podpowiedź?

Acurano

Posty: 1

 
Rzeczywiście te prowizje to jednak spory problem i dość duży koszt jaki trzeba będzie ponieść więc jak się uda to warto będzie ich uniknąć.

mikuś33

Posty: 12

 
Nawet jeśli chcesz uniknąć agencji to nie zawsze będzie to możliwe, bo często te oferty atrakcyjnych mieszkań agencje mają na wyłączność.

BenK000

Posty: 3

 
Ogólnie ta oferta wypada bardzo dobrze jeśli chodzi o serwis www.OfertyHome.pl. To nieco inaczej działające biuro z nieruchomościami, bo będą mieli ofertę, która opiera się na jednorazowej opłacie, którą się ponosi na ich rzecz i następnie oni pomagają wybrać odpowiednie mieszkanie dla danej osoby, która będzie się decydować na wynajem.

wiesław11

Posty: 8

 
Samodzielnie na pewno będzie można zaoszczędzić na prowizji jak szukasz ofert. Z drugiej strony trzeba mieć też trochę czasu, żeby tym wszystkim się zająć i oferty przeglądać.

45-YYY

Posty: 4

 
Szukaj ofert agencji bo dużo łatwiej będzie znaleźć sensowną ofertę właśnie dzięki agencjom. Mają one częściej w bazie ciekawe propozycje.

Yuri20

Posty: 10