wymiana baterii iphone szczecin

wymiana baterii iphone szczecin

Czy długo się czeka na wymianę baterii w iPhone? I ile taka usługa może kosztować? Coś się zaczęło dziać niedawno. Ładuję, ale zaraz nie jestem w stanie normalnie rozmawiać, bo szybko komórka traci kondycję. Macie pomysły, co może się dziać?

Wygodniś22

Posty: 1

 
W ogóle do rozkręcenia iPhone potrzebujesz specyficznych narzędzi. Lepiej już w serwis zainwestować, a nie się bawić w technika. Usługa i tak nie jest jakoś przesadnie droga.

tigra32

Posty: 15

 
Nie należy baterii narażać na zbyt wysokie i niskie temperatury, a niestety i tak każdy użytkownik smartfona to robi. Wystarczy wyjść z domu na zewnątrz, żeby już coś się zaczęło dziać. Taka prawda, więc i tak cykliczną wymianę wypadałoby rozpatrzyć.

Pamooko

Posty: 13

 
Użyteczność przeciętnej baterii w iPhone to może dwa lata. I to z dużą rezerwą. Wymieniam teraz raz na rok i wydaje mi się, że to jest optymalnie.

Lupusx

Posty: 4

 
Podstawowe objawy, że coś z baterią się dzieje to puchnięcie, nagrzewanie się telefonu, czasami wyłączenie podczas rozmowy, czy zwykłym użytkowaniu, zacinanie się systemu. Przeciętna bateria po roku, dwóch latach już się i tak do niczego nie nadaje. To tak na marginesie.

grzes3345

Posty: 11

 
Dobry serwis. Tam większość problemów od ręki rozwiązują, więc nie trzeba zostawiać smartfona w kolejce. Duża ulga, jak za pierwszym razem się do nich zgłosiłem.

pawel253

Posty: 18

 
No właśnie to samo potwierdza publikacja serwisu https://applemobile.pl/wymiana-baterii-w-iphone-ile-kosztuje-wymiana-baterii-w-iphone-serwis-iphone-szczecin-applemobile-pl/. Baterie to technologia, która cały czas się rozwija i trzeba brać poprawkę. Wymiana to najtańsza usługa serwisowa, albo na pewno jedna z najtańszych, więc nie boli. U mnie wymiana baterii u nich zawsze skutkowała pełnym powrotem sprawności. System nie zwalnia. Profilaktycznie, jak coś się dzieje zaczynaj od analizy baterii.

file444

Posty: 6

 
Każda bateria ma ograniczone cykle ładowania, więc 2 lata to pewnie maksymalnie przy aktualnym zużyciu u przeciętnego człowieka.

Czarek

Posty: 5

 
Teraz w modzie serwisy mobilne. Kurier wpada, zabiera sprzęt i zwraca. Dla mnie idealna opcja dla ludzi z mniejszych miejscowości, gdzie nie ma takiego dostępu do autoryzowanych serwisów.

pawel253

Posty: 8

 
Jak się za bardzo telefon nagrzewa, szczególnie z tyłu to znaczy, że prawdopodobnie bateria spuchła. Nie ma z tym żartów. Zdarzały się przecież nawet wybuchy baterii. Fakt, że nie jakieś tragiczne, ale i tak byłoby dziwnie znaleźć się w takiej sytuacji ;)

Elumino56

Posty: 3