profesjonalne szkolenia dla firm mazury

profesjonalne szkolenia dla firm mazury

Zrealizowaliśmy z zespołem duży kontrakt i zamierzam zrobić współpracownikom niespodziankę w postaci regat żeglarskich, najlepiej na Mazurach. Chciałbym poznać Państwa opinie o firmach mających doświadczenie we wskazanym obszarze. Dziękuję.

pzkpv

Posty: 22

 
Trzy dni to idealny okres na imprezę integracyjną. Dłużej i krócej nie ma sensu. Ja lubię też szkolenia na wydarzeniach integracyjnych, które uczą czegoś porządnego no i oczywiście spotkania nieformalne, bo można naprawdę pogadać.

Tallulah32

Posty: 28

 
Pamiętaj, żeby termin wcześniej zarezerwować. Teraz mnóstwo firm, szczególnie zagranicznych korporacji zajmuje praktycznie wszystkie lepsze miejsca.

Nilosik

Posty: 26

 
Najlepszą imprezę integracyjną miałem na Mazurach. Była w formie trzydniowej. Pierwszy dzień zapoznanie, spokojna atmosfera, koncert, jakaś biesiada. Drugi dzień ekstremalnie, bo regaty żeglarskie, wyścigi rowerowe, jazda samochodem terenowym. Drugi dzień zakończony piciem, bo jak może być inaczej, a trzeci dzień zajęcia, trochę szkoleń, jedzonko. Super klimat jest na sportach wodnych.

Moa22

Posty: 20

 
Lepiej zobacz, co pracownicy myślą o takiej formie integracji. Czasami jest duże zniechęcenie. Jeżeli już wynajmiesz jakąś firmę niech jej pracownicy przekonają twój zespół do atrakcji. Uwierz, że to działa.

56_2014

Posty: 18

 
Jeżeli masz poważną działalność i chcesz się wypromować to polecam regaty. To teraz największy prestiż, a zdjęcia można wykorzystać w materiałach marketingowych, itp. Wszystko zależy od kreatywności. Polecam na pewno ofertę blumania.pl. Jak pogadasz z kimś na Mazurach to od razu ci polecą Blumanię, właśnie w kategorii integracyjnej.

Zyciowwy

Posty: 19

 
Samodzielnie nie masz szans niczego zorganizować na Mazurach, szczególnie w sezonie. Teraz jeszcze kilka wolnych terminów ma blumania.pl i mogą ci od podstaw zaplanować regaty żeglarskie. Moim zdaniem o wiele lepsza opcja od nudnego żeglowania, z którego nic nigdy nie wynika :) Blumania ma też najlepsze ośrodki wypoczynkowe i długą tradycję turystyki wodnej. Ja bym na twoim miejscu rzucił do pracowników ankietę z kilkoma pomysłami. U nas w firmie zawsze się sprawdza.

Robuś

Posty: 18