Spływy kajakowe wielodniowe ile mogą kosztować?

Spływy kajakowe wielodniowe ile mogą kosztować?

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat pomysłu, aby wziąć pod uwagę spływ Krutynią? Znajomy niezmiernie zachwalał taką formę spędzenia paru dni :)

czertes

Posty: 14

 
Krutynia i kajaki są w stanie zagwarantować bardzo dobrze spędzony czas. Pobyt na spływie może być zarówno jedno, jak i kilkudniowych. Dla mnie po raz pierwszy zaskoczeniem były rewelacyjne ceny, jakie są w stanie zaproponować organizatorzy spływów kajakowych. Sprawdźcie, a nie pożałujecie!

Fifeczek2

Posty: 8

 
Mam wrażenie, że Krutynia i kajaki stanowi bezkonkurencyjną propozycję spędzenia weekendu. Za każdym razem wybieramy zupełnie Inny szlak, dzięki czemu nie ma szans, że naszej grupie znajomych znudzi się ta lokalizacja. Dla nas to nawet lepsze niż zagraniczne wakacje.

Polecam wybrać spływy z oferty tej firmy: http://www.splywy.pl/krutynia/.

Michałek

Posty: 16

 
Brałam pod spostrzeżenie różne rodzaje wakacyjnych wypadów. Ale spływy kajakowe Krutynią miały najwięcej plusów i właściwie żadnych minusów. Trzeba przyznać, że oferty niektórych firm organizujących spływy potrafią prędko do siebie przekonać :)

TomekK

Posty: 14

 
Mam wrażenie, że spływy kajakowe Krutynią to znakomity sposób na oderwanie się od szarej rzeczywistości. Czytam Wasze opinie i utwierdzam się w przekonaniu, że będzie to idealny wybór na spędzenie wolnego od pracy weekendu. Obecnie wspólnie z dziewczyną zamierzamy wybrać organizatora spływu, w którym weźmiemy udział :)

Może się spotkamy :)))

Pamooko

Posty: 22

 
Trudno dziwić się, że tak dużą popularność zyskały spływy kajakowe Krutynią, ponieważ w sytuacji, gdy jest dobra pogoda z takiej formy wypoczynku korzysta mnóstwo osób. Przekonałam się o tym, a więc zdarza się, że wspólnie z mężem zabieramy dwójkę dzieci i wybieramy się na kajaki. Ubieramy je w kapoki, które też posiadamy, jesteśmy pewni, że to bezpieczne :)

maciejuuu1

Posty: 33

 
Zgadzam się z tym, że zachowując zasady bezpieczeństwa pływanie kajakiem jest zdecydowanie bezpieczniejsze choćby od… poruszania się po zwykłej drodze. Niektórzy mają wyobrażenia, że kajak potrafi się często przewrócić. Naprawdę potrzeba wiele złej woli, aby tak się stało. Polecam przekonać się na własnym przykładzie, bo inaczej pewnie nie uwierzycie.

mirekp2005

Posty: 12