Poszukuje bajek dla dzieci w internecie!

Poszukuje bajek dla dzieci w internecie!

Możecie polecić mi stronę internetowa, na której będę mogła włączać moim dzieciom bajki?

Niezmiernie mi na tym zależy.

Robuś

Posty: 18

 
Niezwykle polecam każdemu rodzicowi aby skorzystał ze strony internetowej http://www.baje.pl, ponieważ na niej można puszczać bajki dzieciom, kiedy jedynie się chce i które jedynie się chce. Jest to niezwykle idealne rozwiązanie, ponieważ mamy kontrolę nad tym co nasze dzieci oglądają.

Pozdrawiam i polecam!

LiOx

Posty: 21

 
Witam serdecznie, bardzo lubię jak moje dzieci są zadowolone i szczęśliwe, dlatego od czasu do czasu włączam im bajki animowane, które znajduje na stronie internetowej, dzięki temu mogę je puszczać kiedy tylko zechcę i jakie tylko zechcę. Bardzo dobra opcja, polecam.

iSoyer3

Posty: 19

 
Słyszałem, że najlepszym rozwiązaniem na oglądanie bajek dla dzieci jest skorzystanie ze strony internetowej, na jakiej można samemu wybierać kreskówkę jaka w danej chwili ma lecieć. Możecie powiedzieć mi co wy o tym siądziecie? Wasze dzieci oglądają bajki z internetu?

Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam.

szulmar

Posty: 30

 
Warto mieć ulubioną stronę z bajkami dla dzieci, bowiem na niej można oglądać i puszczać dzieciom bajki które sobie wybierzemy i kiedy jedynie chcemy, mam wybraną stronę z której moje dziecko jest niesłychanie zadowolone, bowiem lecą tam kreskówki, jakie niesłychanie mu się podobają.

Miki

Posty: 15

 
Mam dzieci, które niezmiernie lubą oglądać kreskówki, jest to ich ulubione zajęcie, zawsze wieczorem oglądają baję z internetu, albowiem na wybranej stronie można oglądać animowane filmy, zawsze kiedy jedynie się chce i które się chce. Dzięki temu mogę kontrolować co moje dzieci oglądają i jak długo to robią.

Polecam.

Pszemeg

Posty: 29

 
Witam serdecznie,

Bardzo zależy mi na tym aby moje dziecko oglądało jedynie bajki bez przemocy, wobec tego zależy mi na waszych poradach. Słyszałem, iż można oglądać bajki na stronie internetowej, co wy o tym sądzicie? Wasze dzieci właśnie z internetu oglądają kreskówki? Bardzo zależy mi na szczerych wypowiedziach, czekam z niecierpliwością.

Pozdrawiam.

Grosek45

Posty: 16

 
Hej,

Niezwykle mnóstwo moich znajomych korzysta ze strony internetowej z bajkami, gdyż twierdza, że jest to najlepsze i najwygodniejsze rozwiązanie. Mam nadzieje, że wy mi podpowiecie coś więcej na dany temat, gdyż nie chce by moje dziecko oglądało cos czego nie powinno. Czekam na wszelkie porady i dziękuję.

Lilotek45

Posty: 27

 
Niezwykle zależy mi na tym aby moje dziecko oglądało jedynie to na co ja zezwolę, ile chce aby uczyło się agresji i przemocy przez oglądanie bajek. Wobec tego wybrałam stronę internetowa z kreskówkami, dzięki temu mogę kontrolować to co moje dziecko ogląda i kiedy to robi oraz jak długo. Jestem w stu procentach zadowolona z danej strony, polecam serdecznie!

Mnert67

Posty: 26

 
Wiele osób poleca mi stronę internetową z bajkami, gdyż sądzą, iż ich dzieci bardzo lubiąoglądać właśnie stamtąd kreskówki. Nie jestem przekonany co do tego, więc proszę was abyście się wypowiedzieli na dany temat, czekam na porady, pozdrawiam i dziękuję.

camwe22

Posty: 18