znacie piosenkę do filmu "Ostatni Klaps" o tym samym tytule?

znacie piosenkę do filmu "Ostatni Klaps" o tym samym tytule?

Hej! Jak jesteście fanami Diego to posłuchajcie jego ostatniej piosenki nagranej do komedii „Ostatni klaps”. Suuuuper!

eserved

Posty: 15

 
Okazuje się, że piosenki Disco Polo mogą promować nawet polskie filmy. Video klip Diego z tytułową piosenką „Ostatni klaps” jest super i na pewno chętnie pójdę zarówno do kina na film jak i na koncert wokalisty.

filemon66

Posty: 20

 
Dzięki najnowszej piosence „Ostatni klaps „ Diego stał się popularny i coraz więcej osób w tym również ja chętnie wstąpię do jego fan page a. Jak znacie jakieś strony na jego temat to podzielcie się adresami.

codePerformance

Posty: 15

 
Całkiem przypadkowo trafiłam na profil Diego na FB. Od tego czasu często tam zaglądam i sprawdzam wszystkie wydarzenia związane z tym artystą. Oprócz piosenki „Ostatni klaps” uwielbiam jego kawałek „ Tylko ta jedyna”.

nesh009

Posty: 19

 
Diego to dość mało znana postać na rynku muzycznym i jego ostatnia piosenka podbiła wiele serc wielbicieli Disco Polo. Sama chętnie poznam jego całą twórczość.

Fejron

Posty: 22

 
Mnie też bardzo podoba się „Ostatni klaps” Diego. Znalazłem już inne jego kawałki takie jak Bejbe Bejber czy Tylko ta jedyna i chętnie przystąpię do jego fan page a.

anjopal67

Posty: 20

 
A odwiedzałeś profil Diego na FB? Tam znajdziesz wszystkie ważne informacje na jego temat i filmiki z piosenkami w tym również teledysk do filmu „Ostatni klaps”. Ja też jestem jego wierną fanką i ze zniecierpliwieniem czekam na jego nowe utwory.

GGregbard

Posty: 21