autoryzowany serwis apple

autoryzowany serwis apple

Gdzie zajmują się szybką i sprawną naprawą iphone/ipada itp. po zalaniu? Najlepiej w Szczecinie lub w okolicach. Ktoś coś?

edward00

Posty: 9

 
Poszukaj rzetelnej firmy z doświadczeniem. Jeśli chodzi o naprawę urządzeń Apple, to lepiej zainwestować w oryginalne części. Ważne więc, aby serwis który wybierzesz miał dostęp do zaplecza części zamiennych Apple.

Fowl1990

Posty: 21

 
Najlepiej żeby Ci serwisanci sami byli właścicielami urządzeń Apple. Wtedy ich wiedza poparta byłaby doświadczeniem i praktyczną znajomością urządzeń. Oddaj swój telefon jedynie w ręce profesjonalistów, wykonujących swoją pracę z przyjemnością.

Alaneq

Posty: 7

 
Ja wybrałem się do http://applemobile.pl jak siostrzenica zbiła mi szybkę w moim iPhone. To autoryzowany serwis Apple. Znają się na tym co robią, a poza tym mają dobre ceny. Nie znajdziesz lepszego rozwiązania. Tylko oryginalne części, szybka i miła obsługa. Korzystam od dłuższego czasu i mogę szczerze polecić.

Acclaim

Posty: 21

 
Z doświadczenia wiem, że iPhone to bardzo delikatny telefon i trzeba bardzo na niego uważać, żeby nie upadł i żeby go nie zalać. Jeśli już (odpukać) stało by się coś takiego, to trzeba szybko się udać do autoryzowanego serwisu. Oby tylko samemu nie próbować!

Pol-Trans

Posty: 16

 
Moim zdaniem powinieneś wybrać firmę z doświadczeniem oraz dużą wiedzę z zakresu elektroniki. Takie serwisy powinny stać na czele tego typu punktów naprawczych. Co prawda istnieje wiele pseudo serwisów, ale ich wiarygodność i wiedza są bardzo wątpliwe.

wiesław11

Posty: 19

 
Tak płynnej i intuicyjnej obsługi nie zapewnia żaden inny producent telefonów komórkowych. To moje ulubione urządzenia, sprawdziłem już wiele i ciągle jestem pod wrażeniem jakości ich wykonania i możliwości jakie dają.

Kirrin45

Posty: 17

 
Telefony iPhone to drogie urządzenia i moim zdaniem naprawdę nie warto oszczędzać na ich naprawie. Najważniejsze aby użyć oryginalnych części i skorzystać z usług fachowców, żeby niczego nie zepsuć.

TeS

Posty: 21

 
Telefon marki Apple to świetna sprawa. Dzięki niemu można się trochę wyróżnić, bo prawie każdy ma Samsunga. Nie mówię, że to coś złego, jednak jakość iPhone jest nieporównywalnie lepsza w stosunku do innych marek telefonów.

Worms

Posty: 5

 
Też przymierzam się do kupna iPhone, ale właśnie zastanawiam się jaka jest dostępność punktów serwisowych dla produktów Apple w Polsce. Mam oczywiście nadzieję, że produkt w tej cenie będzie bezawaryjny, ale warto mieć wcześniej rozeznanie w tej sprawie.

Malinka Moja

Posty: 6