Znacie jakiś dobry sklep internetowy z kwiatami?

Znacie jakiś dobry sklep internetowy z kwiatami?

Cześć, poszukuje poprawnego sklepu internetowego z roślinami. Potrzebuje uzupełnić mój ogródek. Słyszałam o białych truskawkach, jeżeli wiecie gdzie je można nabyć to również podajcie mi namiary na dany sklep, naturalnie jak macie taką możliwość.

Dziękuje i pozdrawiam.

Grochu

Posty: 22

 
Dzień dobry, również poszukuję sklepu z kwantami, zwłaszcza chodzi mi o krzewy niemniej jednak parę odmian kwiatków też bym zamówiła. Poszukuję rzadkich gatunków, więc proszę polećcie mi fachowy sklep internetowy, który spełni moje oczekiwania.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź.

Fajaaa

Posty: 29

 
Cześć, poszukuje niezmiernie dobrego sklepu, szukałam w Internecie natomiast nic nie mogę znaleźć, może ktoś kto lepiej się zna na sieci mógłby mi podesłać link, do sklepu, który zajmuje się profesjonalnym sprzedawaniem kwiatów, będę ogromnie wdzięczna za informacje na dany temat, proszę o pomoc!

EkstraIBM

Posty: 32

 
Dzień dobry, bardzo potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w którym można zamówić bardzo powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi bardzo szybko.

HarHar2

Posty: 32

 
Cześć, macie na miary na jakiś sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą roślin? Jestem ogrodnikiem i poszukuję dobrego sklepu, który będzie doskonały dla mnie. Jeżeli macie jakiś godny polecenia to będę wdzięczny za informacje.

leeon

Posty: 38

 
Słyszałam, iż bardzo porządny sklep ogrodniczy jest w Internecie, nie korzystałam jeszcze z niego więc nie wiem w stu procentach czy jest porządny, chodzi o http://www.gardenpark.com.pl, niedługo będę zamawiać tam rośliny, dam znać jak do mnie dotrą, chyba, iż już ktoś się z nim spotkał i mi doradzi coś na dany temat, będę wdzięczna, pozdrawiam.

Kasiulak23

Posty: 38