jonizator wody

jonizator wody

Czy waszym zdaniem inwestycja w jonizator wody jest opłacalna? Czy właściwości przedstawiane przez różne marki faktycznie działają? Bardzo proszę o udział w dyskusji osoby, które już używają konkretnych jonizatorów wody. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

labuh

Posty: 4

 
Pomaga mi realnie woda alkaliczna. Mam ten jonizator https://sklep.halitus.pl/urzadzenia-do-wody/2-ptv-kl-jonizator-wody-srebrna-elektroda.html. Wytłumaczę, z jakiego powodu warto zainwestować, oczywiście bez nacisków. Sam podejmiesz decyzję. Teraz w dietach kładzie się naciska na równowagę kwasowo-zasadową, a przyznam, że jonizator umożliwia najszybsze spełnienie tej normy. Zero zgagi, zero wzdęć, nawet jak przesadzisz od czasu do czasu z jedzeniem. Jonizator wody poprawił mi wyniki cholesterolu i trójglicerydów, a miałem wystrzelone mocno ponad normę. To tylko niektóre z najważniejszych zalet, ale najbardziej istotne dla mnie.

figo

Posty: 4

 
Nie dziwne, że Japończycy piją regularnie wodę alkaliczną i skupiają się na niej praktycznie codziennie. Do tego dochodzi u nich dobra dieta i wyróżniają się długowiecznością niespotykaną w innych regionach świata. Można sobie połączyć kropki ;)

pawel253

Posty: 5

 
Diety owocowo-warzywne według moich doświadczeń nie mają żadnych skutków ubocznych. Do zastosowania długoterminowego. Możesz jeszcze dołączyć więcej wody alkalicznej, bo coraz więcej badań naukowych potwierdza efektywność jonizatorów wody.

kkjmk33

Posty: 17

 
Woda mineralna wcale tak dobrze nie nawadnia organizmu, jak soki warzywno-owocowe i woda alkaliczna. Trzeba po prostu różne rzeczy na sobie testować.

tigra32

Posty: 9

 
Zacznij przede wszystkim od określenia pożądanego bilansu kalorycznego. Jedz trochę mniej mięsa. Zacznij ćwiczyć i zainteresuj się jonizatorem wody. Woda alkaliczna ogranicza ogólny poziom stresu w ciele. Poczujesz szybko różnicę.

namok

Posty: 10

 
Przyznam, że woda alkaliczna z jonizatora bardzo pomaga przy niwelowaniu zakwasów po ciężkim treningu siłowym. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, ale działa. Wypróbowałem przypadkowo i już następnego dnia miałem urządzenie u siebie w domu ;)

Lupusx

Posty: 9